De slider is niet ingesteld bij de opties. Stel deze nu in

Ons team

Maud van Aalderen
Maud van AalderenPrincipal consultant | Executive psycholoogmaud.vanaalderen@lagerweij.nl06 10 24 07 02
Jasper Dijkman
Jasper DijkmanOrganisatieadviseurjasper.dijkman@lagerweij.nl06 57 34 61 33
Ingeborg Kouwelaar
Ingeborg KouwelaarSenior adviseur | associéi.kouwelaar@yahoo.com06 50 50 75 46
Hans Tersteeg
Hans TersteegSenior Consultanthans.tersteeg@lagerweij.nl06 48 48 61 24
Saskia Geraerts
Saskia GeraertsSenior adviseur | associésaskia.geraerts@lagerweij.nl06 51 55 05 08
Paul Hoogstraten
Paul HoogstratenAlgemeen directeur | partnerpaul.hoogstraten@lagerweij.nl06 50 45 97 37
Tallien Rintjema
Tallien RintjemaSenior adviseurtallien.rintjema@lagerweij.nl06 30 23 49 17
Annemarie Gils
Annemarie GilsPrincipal consultant | Executive coachannemarie.gils@lagerweij.nl06 55 71 67 37
Jitze Reeder
Jitze ReederCommercieel directeurjitze.reeder@lagerweij.nl06 34 68 46 47
Paul Kop
Paul KopExecutive psycholoog | partnerpaul.kop@lagerweij.nl06 51 19 29 61
André Benard
André BenardSenior adviseur | associéandre.benard@lagerweij.nl06 51 09 81 77
Peter Dijkema
Peter DijkemaSenior adviseurpeter.dijkema@lagerweij.nl06 20 30 48 82
Jan Verweij
Jan VerweijSenior adviseur | associéjan.verweij@lagerweij.nl06-83 29 07 05
Rolien Becht-Berkhuysen
Rolien Becht-BerkhuysenSenior adviseur | associérolien.berkhuysen@lagerweij.nl0348 48 49 50
Amber van den Hout
Amber van den HoutSenior adviseur | associéamber.van.den.hout@lagerweij.nl06 28 35 90 73
Marc van der Tas
Marc van der TasSenior adviseur | associémarc.van.der.tas@lagerweij.nl06 14 54 35 46
Danièlle Brouwer
Danièlle BrouwerHR business consultant | associédanielle.brouwer@lagerweij.nl06 11 09 15 16
Mariette Kop
Mariette KopSenior adviseurmariette.kop@lagerweij.nl06 51 12 92 56
Ellen ten Brundel
Ellen ten BrundelManagement supportellen.ten.brundel@lagerweij.nl0348 - 48 49 50
Rud Kuiper
Rud KuiperSenior adviseur | associérud.kuiper@lagerweij.nl06 21 21 33 75
Jeannette Beljaars
Jeannette BeljaarsSecretariaatjeannette.beljaars@lagerweij.nl038 467 27 55
Leonie Poppelier
Leonie PoppelierFinanciële administratieleonie.poppelier@lagerweij.nl0348 - 48 49 50
© 2016 Lagerweij. Alle rechten voorbehouden. NIP-geregistreerd | Disclaimer | Privacy statement | Algemene voorwaarden | Contact | Ontwerp: koeweidenpostma| Realisatie: Webton