De slider is niet ingesteld bij de opties. Stel deze nu in

Ons team

Mirjam Albada Jelgersma
Mirjam Albada JelgersmaAdviseurmirjam.albada@lagerweij.nl06 20 30 48 82
Paul Hoogstraten
Paul HoogstratenAlgemeen directeur | partnerpaul.hoogstraten@lagerweij.nl06 30 23 24 25
Bea Pengel
Bea PengelAdviseur | associébea.pengel@lagerweij.nl06 - 28 92 43 58
Annemarie Gils
Annemarie GilsPrincipal consultant | Executive coachannemarie.gils@lagerweij.nl06 55 71 67 37
Dr. Janneke Oostrom
Dr. Janneke OostromWetenschappelijke adviesraad
Maud van Aalderen
Maud van AalderenPrincipal consultant | Executive psycholoogmaud.vanaalderen@lagerweij.nl06 10 24 07 02
Elvira Maor
Elvira MaorSenior adviseur | associéelvira.maor@lagerweij.nl06 14 55 55 33
Fabienne Kudzielka
Fabienne KudzielkaProjectcoördinator | plannerfabienne.kudzielka@lagerweij.nl0348 - 48 49 50
Marian van Steekelenburg
Marian van SteekelenburgSenior adviseurmarian.van.steekelenburg@lagerweij.nl06 - 13 15 29 86
Steven de Lira
Steven de Liraassociésteven@silkbricks.com
Tallien Rintjema
Tallien RintjemaSenior adviseurtallien.rintjema@lagerweij.nl06 30 23 49 17
Carlota Brenninkmeijer
Carlota BrenninkmeijerProjectleider carlota.brenninkmeijer@lagerweij.nl0348 - 48 49 50
Jitze Reeder
Jitze ReederCommercieel directeurjitze.reeder@lagerweij.nl06 34 68 46 47
Joyce Moons
Joyce MoonsAdviseur | associéjoyce.moons@lagerweij.nl0348 48 49 50
Roselien Plagmeijer
Roselien PlagmeijerSenior adviseur | associéroselien.plagmeijer@lagerweij.nl06 81 95 62 06
Marjolein Gernler - van Westen
Marjolein Gernler - van WestenPersonal Assistentmarjolein.gernler@lagerweij.nl06 - 20 94 21 52
Annemarije Marree
Annemarije MarreeProjectcoördinator | plannerannemarije.marree@lagerweij.nl0348 - 48 49 50
Marcia Bulder
Marcia BulderSenior adviseur | associémarcia.bulder@lagerweij.nl06 23 95 98 68
Sandra Vergunst
Sandra VergunstOfficemanagersandra.vergunst@lagerweij.nl0348 48 49 50
Saskia Geraerts
Saskia GeraertsSenior adviseur | associésaskia.geraerts@lagerweij.nl06 51 55 05 08
Prof. Paul Jansen
Prof. Paul JansenWetenschappelijke adviesraad
Jasper Dijkman
Jasper DijkmanOrganisatieadviseurjasper.dijkman@lagerweij.nl06 57 34 61 33
Ingeborg Kouwelaar
Ingeborg KouwelaarSenior adviseur | associéi.kouwelaar@yahoo.com06 50 50 75 46
Hans Tersteeg
Hans TersteegSenior Consultanthans.tersteeg@lagerweij.nl06 48 48 61 24
Paul Kop
Paul KopExecutive psycholoog | partnerpaul.kop@lagerweij.nl06 51 19 29 61
André Benard
André BenardSenior adviseur | associéandre.benard@lagerweij.nl06 51 09 81 77
Rolien Becht-Berkhuysen
Rolien Becht-BerkhuysenSenior adviseur | associérolien.berkhuysen@lagerweij.nl0348 48 49 50
Marc van der Tas
Marc van der TasSenior adviseur | associémarc.van.der.tas@lagerweij.nl06 14 54 35 46
Danièlle Brouwer
Danièlle BrouwerHR business consultant | associédanielle.brouwer@lagerweij.nl06 11 09 15 16
Mariette Kop
Mariette KopSenior adviseurmariette.kop@lagerweij.nl06 51 12 92 56
Ellen ten Brundel
Ellen ten BrundelManagement support | HRM | financeellen.ten.brundel@lagerweij.nl06 30 23 45 51
Leonie Poppelier
Leonie PoppelierManagement support | Finance | hrmleonie.poppelier@lagerweij.nl0348 - 48 49 50
Rud Kuiper
Rud KuiperSenior adviseur | associérud.kuiper@lagerweij.nl06 21 21 33 75
© 2016 Lagerweij. Alle rechten voorbehouden. NIP-geregistreerd | Disclaimer | Privacy statement | Algemene voorwaarden | Contact | Ontwerp: koeweidenpostma| Realisatie: Webton